Darbas Kijeve

Kijevas ne tik didžiausias Ukrainos miestas, jos sostinė ar kultūrinis centras – tai vieta, kurioje keliautojai susikurti galės ne tik savo atostogas, bet ir ilgiau trunkantį gyvenimą čia. Nors Ukraina ir nepriklauso Europos sąjungai, bet čia užsienio gyventojams pradėti savo gyvenimą nėra labai sunku. Nors tai ir nėra populiari kryptis mūsų tautiečiams, bet tai gali tapti puikia naujo gyvenimo pradžia! Ukraina didžiulė šalis, todėl norint aplankyti jos visas lankytinas vietas neužtektų intensyvios savaitės ar kelių... Ne paslaptis, kad geriausiai suprasti, išjausti ir pažinti šalies kultūrą, derėtų praleisti daugiau laiko joje ir leisti trumpam (o gal ir ilgam?) būti įsuptam į kasdienybės verpetus.

Darbas Kijeve

Nors tai ir nėra populiari kryptis lietuviams, bet norintys pasinerti į tikrą Ukrainos gyvenimą gali susirasti darbą Kijeve! Žinoma tai, kad dvejomis ir daugiau kalbomis šnekantys žmonės lengviau susiranda darbovietę bet kurioje šalyje, o džiugus faktas tas, kad dažnas lietuvis gali pasigirti puikiomis anglų kalbos žiniomis! Daugybė didžiųjų užsienio įmonių turinčios savo filialus Kijeve laukia kompetentingų darbuotojų, kuriems siūlomos ne tik palankios darbo sąlygos, bet ir neblogas atlyginimas.

Taip pat patogų darbą ir neprastą algą siūlo mokytojams, dėstytojas bei prižiūrėtojams. Vertėjai taip pat gali atrasti savo nišą didžiausiame Ukrainos mieste – Kijeve!

Maisto gurmanai ir virėjai sukluskite! Atidaryti savo privačią, asmeninę kavinę, restoraną ar maitinimo įstaigą Kijeve gali tapti jūsų, kaip puikaus šefo, svajonės išsipildymu, tad pigus lėktuvo bilietas iš Lietuvos į Kijevą galbūt jūsų naujo gyvenimo pradžia?

Informacinių technologijų specialistai gali pasidžiaugti savo įgūdžiais ir Ukrainos sostinėje – Kijeve, mat čia lyderiaujančios įmonės dažnai ieško savo sritį nusimanančių potencialių kolegų.