Faktai apie Kijevą

Ukrainos sostinė Kijevas pasižymi įstabiais ir žymiais lankytinais objektais, istorinėmis miesto vietomis bei nepaprasta kultūra. Pigūs lėktuvo bilietai į Kijevą iš Lietuvos ranka pasiekiami – tereikia tik panorėti! Keliaukite į didžiausią Ukrainos miestą Kijevą ir nerkite į nuotykių bangą. Pažintinė kelionė po Kijevą taps spalvinga ir nepamirštama, jei kelionės planuose sužybės visos Ukrainos Kijevo miesto lankytinos vietos – istorijomis ir legendomis apipinti žymūs miesto objektai sukurs nepaprasto žavesio jūsų atostogų laikui! Nori sužinoti daugiau apie Kijevo miestą? Keliaukite! Na, o kolkas, pradėkite ruoštis atostogoms Kijeve išsirinkdami jums patraukliausią kelionės datą ir lėktuvo bilieto kainą!

Faktai apie Kijevą

Kijeve yra įsikūrusi trumpiausia pasaulyje pagrindinė gatvė – Khreshchatyk. Ji yra netgi mažiau nei 2800 žingsnių. Taip – ši Kijevo gatvė paskaičiuota žingsniais! Pigūs lėktuvo bilietai suteikia progą apsilankyti Kijeve ir patiems paskaičiuoti trumpiausios pasaulyje pagrindinės gatvės ilgį.

Motinos Tėvynės statula yra aukštesnė net už Laisvės statulą Niujorke. Jos aukštis siekia daugiau nei 100 metrų, o jos pamatinėje dalyje yra įsikūręs Nacionalinio Didžiojo tėvynės karo muziejaus padalinys, kuris supažindins Ukrainos svečius su Antrojo pasaulinio karo istorija.

Ar žinojote, kad Kijevas XI amžiuje buvo didžiausias Europoje esantis miestas? Netikite? Kijevas anuomet buvo 50 kartų didesnis nei Londonas ir dešimt kartų didesnis nei Paryžius! Paskaitykite istoriją arba nuvykite patys į didingąjį Kijevą sužinoti tiesos!