Kainos Kijeve

Ukraina – Europos Sąjungai nepriklausanti šalis, kurios ekonomika palyginti nėra tokia išsivysčiusi kaip daugumo Europos šalių, todėl europiečiams, ypatingai iš vakarų Europos šalių atostogos Ukrainoje, yra puikus būdas pailsėti neišleidžiant daugybės pajamų. Lietuvoje įsigaliojus eurui visi matome kainų pokyčius ir atvykus praleisti atostogų į Ukrainą galima leisti sau kur kas daugiau nei bet kurioje kitoje Europos Sąjungai priklausančioje valstybėje. Šalies sostinėje, Kijeve, kainos yra kiek didesnės nei kituose Ukrainos miestuose, bet tikrai ne šokiruojančios. Pigus lėktuvo bilietas į Kijevą – šansas praleisti atostogas pigiau ir greičiau!

Kainos Kijeve

Pigūs lėktuvo bilietai į Kijevą – puiki galimybė pradėti planuoti nauju nuotykius ir įspūdžius! Žemos kainos Kijeve tokios pats realios, kaip ir pigūs lėktuvų bilietai, todėl pasiruoškite – kelionė į Kijevą su draugais ir šeima gali tapti puikiu laisvalaikio praleidimo būdu be jokių rūpesčių! Įsigiję lėktuvo bilietą internetu pigiau pradėkite planuoti savo kelionės žingsnius jau dabar! Apgyvendinimas Kijeve pareikalaus visai nedidelių išlaidų – naktis aukšto lygio viešbutyje kainuoja nuo 30-90 eurų. Žinoma, kainos priklauso nuo to kokiu metu vykstate į kelionę ir už kiek laiko ji įvyks. Paprastai, planuojant savo atostogas anksčiau žemos kainos džiugina dažniau, tad įsigiję lėktuvo bilietą nedelskite ir dairykitės apgyvendinimo galimybės. Maisto kainos Kijeve taip pat žemos – vidutinio lygio restorane pietūs gali kainuoti iki 10 eurų, o apsipirkti prekybos centre bus mažiausiai 2 kartus pigiau nei Lietuvoje.

Nekilnojamojo turto kainos Kijeve taip pat stebina. Vieno kambario nuomos kaina Kijevo miesto centre vidutiniškai yra apie 360 eurų, o toliau esančiuose rajonuose – apie 200 eurų.