Laikas Kijeve

Kijevas – didžiausias Ukrainos šalies miestas, sostinė, kultūros centras ir nuostabių lankytinų vietų kraštas! Norint pamatyti jas visas būtina planuoti laiką kuo atsakingiau. Pigus lėktuvo bilietas į Kijevą – sukurs pradžią jūsų kelionės laikui, todėl vos tik jį įsigysite pradėkite nuo lankytinų vietų sąrašo! Kijevas – istorinių, kultūrinių ir žymių vietų kraštas, o atidžiai suplanavus laiką kelionės Kijeve metu bus paprasčiau jas apžiūrėti.

Laikas Kijeve

Kijevas priklauso tai pačiai laiko zonai kaip ir Lietuva. Tai rytų Europos laikui priklausanti vieta, kurios UTC +2. Taigi, laikas Lietuvoje ir Ukrainos sostinėje sutampa, todėl čia nebus laiko permainų padarinių.

Laikas praleistas Kijeve gali tapti nepamirštamu, jei tik panorėsite. Keliaukite drauge su savo šeima ir artimiausiais draugais – stebėkite didžios Kijevo architektūros fragmentus, lankykitės Kijevo muziejuose rengiamose ekspozicijose, būkite atviri naujoms pažintims, kurios gali duoti kur kas daugiau nei galvojate! Vietiniai gyventojais Kijeve malonūs ir paslaugūs žmonės – lietuviai ypatingai laukiami šioje šalyje, todėl nesidrovėkite ir kurkite naujas pažintis Kijeve!

Vietų, kurias aplankyti būtina Kijeve yra begalė! Pradėkite savo atostogas Kijeve ir leiskitės į poilsio laiką šalies sostinėje jau dabar – pigūs lėktuvo bilietai internetu būtent tiems keliautojams, kurie ilgai trokšta aplankyti įdomiąją Ukrainą ir parsivežti pilnus lagaminus ne bet ko, bet pačių geriausių įspūdžių!

Kelionės po Ukrainos sostinės Kijevo lankytinas vietas suteiks progą susikurti spalvingą savo kelionių žemėlapį – seną menančios žymios šalies vietos pulsuoja nostalgija, o vasarą žaliuojantys miesto parkai leidžia pailsėti nuo įspūdžių kupinos dienos! Keliaujam pažinti didžios Ukrainos sostinės?