Lankytinos vietos Kijeve

Kijevas kupinas lankytinų vietų – pradėkite savo turą nuo istoriškai svarbių objektų, o pabaikite lankydamiesi miesto parkuose bei aukšto lygio aptarnavimu garsėjančiuose restoranuose. Ukraina – unikali šalis, turinti ne tik įdomiais architektūriniais sprendimais garsėjančius pastatus, gaiviu kalnų oru pasižyminčius Karpatų kalnus, bet ir šaliai svarbias tradicijas bei nepaprastai gardžią gastronomiją. Keliaukite į Ukrainą pigiau pasinaudodami pigiais lėktuvo bilietų pasiūlymais ir atraskite šią šalį patys!

Lankytinos vietos Kijeve

Kijevas kupinas stiprias emocijas paliekančių lankytinų vietų. Pradėkite savo kelionę po Kijevą nuo didingojo Šv. Soboro, pereikite pro Aukso vartus, nuvykite į Pečioros Lavros vienuolyną, įsiamžinkite šalia Michailovskio auksinių kupolų soboro ir nepamirškite Andejevo cerkvės!

Pakelkite aukštyn galvas, jei norite pamatyti Motinos Tėvynės statula, kuri yra aukštesnė net už pačią Laisvės statulą Niujorke! Netikite? Vykite į Kijevą pasinaudoję pigiais lėktuvo bilietų pasiūlymais ir įsitikinkite patys! Nepamirškite apsilankyti ir kultūringose vietose kaip Ukrainos buities ir architektūros muziejus, Mikrominiatiūrų muziejus ir po atviru dangumi įsikūręs Pyrohiv muziejus.

Nepraleiskite šanso sustabdyti savo kelionės akimirkas Nepriklausomybės aikštėje Maidane, kurioje visai neseniai, 2004 metais vyko Oranžinė revoliucija, kurios metu vyko garsūs visuomenės protestai prieš valdžios pokyčius. Šioje aikštėje taip pat stovi miestui svarbūs statiniai – Ukrainos nepriklausomybės kolona, viešbutis „Ukraina“, Spalio rūmai, Profsąjungų namai, Centrinis paštas, Lenkų vartai bei valstybinė filharmonija.

Eidami pagrindine Chreščiatiko gatve prisiminkite faktą, kad tai yra vienintelė tokia trumpa pagrindinė gatvė visame pasaulyje – jos ilgį galima išmatuoti žingsniais! Skaičiuokite juos kol stebėsite gatvėje esančias parduotuves ir visada jaukiai priimančius restoranus. Pagrindinė miesto gatvė yra ne tik Kijevo turistų lankoma vieta, bet ir vietinių gyventojų mėgstama norint smagiai praleisti laiką mieste.