Maistas Kijeve

Keliaukite į Kijevą ir susipažinkite su turtingomis Ukrainos tradicijomis! Ukraina ne tik kupina nepaprastai įdomiomis lankytinomis vietomis, bet ir gardžia vietine gastronomija. Platų savo tradicinių patiekalų meniu siūlanti Ukrainos virtuvė ilgam įsimins kiekvieno šalies svečio mintyse, o jos prieskoningi kvapai dar ilgai sekios net ir pasibaigus atostogoms Kijeve. Ukrainos tradicinė virtuvė turi panašumų su Rusijos, Vokietijos, Turkijos, Lenkijos ir netgi, Lietuvos virtuvėmis. Šalies tradicinė virtuvė siūlo sočius ir gomurį pamaloninančius patiekalus. Pigūs lėktuvo bilietai internetu pigiau – puiki galimybė greičiau išmėginti tradicinę Ukrainos virtuvę greičiau!

Tradiciniai Ukrainos virtuvės patiekalai

Maistas Ukrainoje nebrangus, bet labai gardus! Keliaudami į Kijevą nepamirškite išragauti kuo daugiau tradicinės virtuvės patiekalų ir leisti sau susipažinti su šalies kultūra per jos gastronomiją. Tradicinių šalies patiekalų visuma kiekvienam šalies svečiui leis išsirinkti patį skaniausią patiekalą – nuo sriubų iki pagrindinių karštųjų patiekalų, nuo gaiviųjų gėrimų iki gardžiųjų saldumynų. Ragaukite viską! Pateikiamą jums sąrašą patiekalų, be kurių negalima išvykti iš šalies!

Viena pagrindinių Ukrainos sriubų – barščiai. Lietuviams gerai žinomi, gardūs ir nepaprastai sveiki! Burokėlių nauda mūsų organizmui neabejotina, o tikrus ukrainietiškus barščius gali ragauti tiek mėsos nevalgantys keliautojai, tiek mėgstantys jautieną ar vištieną, mat tradiciniai barščiai gaminami įvairiai. Ukrainos nacionalinės virtuvės pasididžiavimas – lašiniai, kurie gali būti valgomi ne tik sūdyti, bet ir saldinti, su sirupu, rūkyti, virti ar kepti. Jie valgomi kaip užkanda, todėl puikiai tiks prieš pagrindinius patiekalus. Nepamirškite ir ukrainietiškų koldūnų, kurie savo kokybe ir skoniu neprilygsta Lietuvoje ragaujamų. Skanaukite saldųjį Nalyvka – namų gamybos, iš įvairiausių uogų gamintą vyną, kuris puikiai tiks smaližiams!

Pradėkite savo kelionės planus į Ukrainą pigiais lėktuvo bilietų pasiūlymais ir keliaukite į Kijevą išmėginti nacionalinės Ukrainos virtuvės patiekalų!