Orai Kijeve

Mąstote aplankyti rytų Europą? Puikus pasirinkimas tokią patirtį pradėti nuo Ukrainos! Pigūs lėktuvo bilietai į Kijevą kaip mat sudaro puikias sąlygas greitai ir pigiai nukeliauti į tradicijomis apipintą pasaulio kraštą ir leisti sau pasinerti į poilsio laiką brangiausiųjų žmonių apsuptyje! Ukraina gana didelė šalis, turinti lygumas ir kalnus, todėl ir orai šioje šalyje gali būti permainingi. Pasirinkę keliauti Kijevo kryptimi neapsiriksite – šis Ukrainos miestas jus pasitiks ne tik įdomių lankytinų vietų įvairove, bet ir puikiu, keliavimui tinkamu oru.

Orai Kijeve

Pigus lėktuvo bilietas į Kijevą – realus šansas pamatyti daugiau! Keliaukite į Ukrainos sostinę ir pradėkite marginti savo kelionių žemėlapį įvairiausiomis spalvomis jau dabar. Orai Kijeve džiugina kiekvieną mėgstantį keliauti, mat čia turizmui palanki oro temperatūra leidžia be rūpesčių pamatyti daugiau ir pažinti unikaliomis tradicijomis apipintą kraštą. Žiemos Kijeve nėra šaltos – oro temperatūra retai kada nukrenta žemiau -5°C, o vasara džiugina šiltomis dienomis, kurių metu oro termometro stulpelis vidutiniškai pakyla iki +19°C.

Sunkumų vasaros mėnesiais gali iškilti birželio-liepos mėnesį, mat tokiu metu krituliai yra dažnesnis reiškinys šalyje. Keliaujantiems šiuo metu patartina pasirūpinti tinkama, patogia avalyne, turėti su savimi skėtį ar lietpaltį.

Norėdami kopti į Karpatų kalnus siūlome net ir vasaros metu į lagaminus įsidėti ir šiltesnių drabužių – nors Karpatų kalnai nėra tokie aukšti, bet užkopus aukščiau gali pasidaryti vėsiau. Tinkama avalynė visos kelionės metu po Kijevą garantuos patogiai praleistą laiką ir užtikrins laiką, kurio metu nereikės rūpintis skaudančiomis pėdomis.

Kijevas – puikus pasirinkimas norintiems sukurti savo kelionių žemėlapiui ypatingo atspalvio. Pradėkite krautis lagaminus jau dabar ir keliaukite į Ukrainos sostinę!