Lėktuvų bilietai į Kijevą

Pigūs skrydžiai į Kijevą

Kijevas – tai pasakiškas ir įspūdingas miestas. Jame kiekvienas gali atrasti kažką neįtikėtino ir įdomaus. Tai yra Ukrainos sostinė, kurioje turėsite progą išvysti net tris UNESCO Pasaulio paveldo objektus: Sofijos soborą, Kijevo Pečorų laurą ir Berestovės Gelbėtojo bažnyčią. Kijevas nustebins ne tik žymiausiomis traukos vietomis, bet ir šimtais auksu spindinčių stogų, kurie puošia šimtametes cerkves ir soborus. Be to, Kijevas garsėja kaip vienas iš žaliausių Ukrainos visos Europos miestų. Jame yra net daugiau negu 43 tūkstančiai hektarų žaliųjų zonų ir miškų! Tad tai yra puiki vieta ne tik pažinti krašto kultūrą ir miesto gyvenimą, bet ir pabėgti į ramią gamtos oazę. Skamba viliojančiai? Tada nieko nelaukite ir leiskitės į šį istorinį ir kultūrinį nuotykį, atnešiantį nuostabius potyrius ir akimirkas. O kas gali būti smagiau už atostogas Kijeve, kai lėktuvų bilietų kainos visus metus išlieka žemos! Tikrai taip, lėktuvų bilietai į Kijevą džiugina šauniais pasiūlymais. Jei esate užkietėję keliautojai ir nuolat sekate oro linijų skelbiamas naujienas, tikrai rasite pačius karščiausius kelionių variantus! Be to, skrydžiai į Kijevą vykdomi iš Palangos ir Vilniaus oro uostų. Juos organizuoja net trys oro linijos, tad pasirinkimas milžiniškas. Nusprendus atostogas praleisti žavingoje Ukrainos sostinėje, lengvai rasite tiek norimą išvykos datą, tiek geras lėktuvų bilietų kainas. Taigi nieko nelaukite ir keliaukite į Kijevą!

Vilnius–Kijevas

Artėja atostogos, bet vis neapsisprendžiate, kur jas praleisti? Kad atostogų receptas būtų šaunus, reikia malonaus laiko, įdomybių gausos, kokybiško poilsio ir naujų vietų atradimo. Visa tai gali pasiūlyti įspūdinga Ukrainos sostinė Kijevas! Miestas, kurio istorija glaudžiai siejasi su Lietuva. Taigi apsilankyti tiesiog būtina! Jame daug pasakiško grožio cerkvių, bažnyčių, pilių ir rūmų. Gatvės mena tūkstančius metų, o panorama atima žadą. Ji aprėpia kerinčius auksinius stogus, srauniai tekančią Dniepro upę ir tūkstančius hektarų besidriekiančius parkus bei miškus... Argi nebūtų šaunu bent kelias dienas praleisti istorija ir Ukrainos kultūra alsuojančiame Kijevo mieste? Tikrai taip! O kadangi tai yra be galo populiari kelionių kryptis tarp Lietuvoje gyvenančių žmonių, skrydžius galite rinktis tiek iš Vilniaus, tiek iš Palangos oro uostų! Vilnius–Kijevas skrydžius vykdo trys oro linijos. Taigi visada rasite norimą išvykos datą bei patinkančias oro linijas. Ne tik dažnas maršrutas žadina norą keliauti, bet ir neįtikėtinai žemos skrydžių kainos! Lėktuvų bilietai į Kijevą beveik visus metus išlieka žemomis kainomis, o karščiausi pasiūlymai randami rudenį, žiemą ir pavasarį. O jei norite būti užtikrinti dėl pigios kelionės visus metus, skrydžių dairytis pradėkite tada, kai lieka lieka bent penki ar šeši mėnesiai iki planuojamos išvykos, tada kainos nebus pakilusios. Planuotojai vienu šūviu nušaus du zuikius: taip ne tik sutaupysite pinigų, bet ir turėsite apsčiai laiko apgalvoti kiekvieną būsimų atostogų detalę. Tad keliaukite praktiškai ir mėgaukitės pigiais skrydžiais į Kijevą!

Bilietų kainos į Kijevą

Kijevas – tai kerinčio grožio ir intriguojančios istorijos miestas. Jame žadą atima išskirtinė architektūra, pasakiško grožio gamtos kraštovaizdis ir šimtus metų menančios bažnyčios, pilys ir rūmai... Kiekvienas keliautojas turėtų bent kartą gyvenime aplankyti šį žavingą miestą ir pažinti krašto kultūrą, įpročius bei istorines įdomybes. Kijevas puikiai tinka šaunioms atostogoms, per kurias galėsite ne tik ilsėtis saulės atokaitoje, bet ir susipažinti su intriguojančiais faktais, aplankyti autentiškus objektus ir pasimėgauti Rytų Europos kultūra. Čia jus sužavės didingi Aukso vartai, UNESCO Pasaulio paveldo sąrašo puošmena Sofijos soboras, žymus Maidanas, dangaus skliautus primenantis Michailovskio auksinių kupolų soboras, paslaptingi Chimerų namai... Visko tiek daug, kad net sukasi galva. Taigi nieko nelaukite ir pradėkite planuoti išsvajotąsias atostogas kerinčioje Ukrainos sostinėje Kijeve! Jums tereikia išsirinkti norimą kelionės datą ir ieškoti pigių skrydžių! Juk tai padaryti labai paprasta, nes lėktuvų bilietai į Kijevą nuolat džiugina žemomis kainomis, o maršrutas vykdomas net kelis kartus per savaitę. Taigi lengvai rasite jums tinkamiausią kelionės variantą. Domitės, kaip sutaupyti perkant bilietus? Yra keli būdai. Vienas iš jų – sekti oro linijų skelbiamas naujienas ir akcijas. Labai dažnai pasitaiko paskutinės minutės kelionių į Kijevą. Taip Ukrainos sostinę pasieksite už juokingai žemas kainas! O jei spontaniškos išvykos – ne jums, lėktuvų bilietus įsigykite tada, kai lieka daugiau laiko prieš planuojamas atostogas, ir kur kas daugiau sutaupysite!