Pigios kelionės į Kijevą

Kelionė į Kijevą

Kelionės po kitas šalis yra nuostabus būdas praplėsti savo akiratį, pažinti skirtingas kultūras, išbandyti naujas veiklas ir pasinerti į neįtikėtinų nuotykių sūkurį. Taigi jei svarstote, kokią kelionės kryptį rinktis šį kartą, nedvejodami siūlome didžiosios Ukrainos sostinę Kijevą. Tai yra miestas, kuriame pramogų ir intriguojančių vietų ras net įnoringiausi keliautojai, o įspūdžiai, kuriuos parsivešite, dar ilgai šildys širdį... Tada nieko nelaukite ir pradėkite planuoti šias pasakiškas atostogas. Joms dar smagiau nuteiks pigios kelionės į Kijevą! Na, o jei neapsisprendžiate, ką per jas vertėtų nuveikti, pateikiame kelis šaunius veiklos Kijeve pasiūlymus.

Ką veikti Kijeve?

  • Kijevo cerkvės ir bažnyčios. Kadangi didžioji dalis ukrainiečių išpažįsta stačiatikybę, šalies sostinėje Kijeve daug soborų, cerkvių ir kitų maldos namų. Tačiau šie statiniai ne tik skirti maldoms ir kitoms religinėms apeigoms, bet ir nuostabūs architektūros šedevrai, pakerėsiantys net ir visko mačiusius. Auksiniai stogai, prašmatni išvaizda ir prabangios detalės – visa tai lydės kiekviename žingsnyje.

  • Kijevo muziejai. Miestas mena tūkstančius metų besitęsiančią istoriją, tad nenuostabu, kad ir muziejų čia gausu. Tačiau Kijevas pasižymi ne tik dėl muziejų gausos, bet ir dėl jų išskirtinumo. Čia verta apsilankyti Miniatiūrų muziejuje ir išvysti pasaulį pro adatos skylutę. Būtina susipažinti su šalį sukrėtusiu įvykiu Černobylio muziejuje bei geriau suprasti visos šalies patirtį Nacionaliniame Ukrainos istorijos muziejuje.

  • Kijevo parkai. Kijevas yra vienas iš žaliausių miestų visoje Europoje. Taigi nenuostabu, kad jo kraštovaizdį puošia pasakiško grožio parkai. Čia rasite mažus skverus, kuriuose trumpam atsipūsite nuo miesto šurmulio, bei neaprėpiamus parkus, kuriuose galėsite ne tik surengti iškylą, bet ir pasivažinėti dviračiais.

Atostogos Kijeve

Ukraina didžiuojasi ilgamete istorija, iškovotais mūšiais ir išaugintais herojais. Vienas iš svarbiausių pasididžiavimų – tai sostinė Kijevas. Miestas atvykėlius stebina autentiška architektūra. Ji primena pasakų pasaulį: auksiniai stogai, milžiniški kupolai ir ryškiausių spalvų detalės. Tikrai verta pamatyti ir aplankyti kuo daugiau žavingų architektūros šedevrų. Be pastatų grožio jus pakerės įspūdinga gamta bei istoriniai monumentai, pavyzdžiui, Motinos Tėvynės statula, dangų raižanti milžinišku kalaviju. Tad laikas, praleistas Kijeve, atneš šimtus nuostabių akimirkų, nepamirštamų nuotykių ir visą gyvenimą išliekančių prisiminimų. Tačiau atostogaudami turite nepamiršti ir namuose laukiančių artimųjų! Juk kai grįšite, turėsite pasidalyti įspūdžiais ir tuo pačiu nustebinti draugus ir gimines šauniomis ukrainietiškomis lauktuvėmis. Na, o Kijevas puikiai tinka renkant dovanas. Tai yra ne tik mažų kainų miestas, bet ir Ukrainos sostinė. Tikėtina, kad visi pirkiniai net netilps į lagaminą! Artimuosius tikrai nustebinsite vietiniu šokoladu ar kitais saldėsiais. Šalį garsina lašiniai, tad tai puiki lauktuvė, o tradicinis gėrimas Horilka irgi turėtų atsirasti kelioniniame krepšyje. Be to, neprašausite nupirkę Petrykivka stiliumi puoštų dirbinių. O tam, kad dovanas pirktumėte negailėdami, sutaupykite įsigydami pigius lėktuvų bilietus! Pigios kelionės į Kijevą padės lepintis visais atostogų malonumais ir nustebinti namuose laukiančius artimuosius!

Pigūs bilietai į Kijevą

Nepakartojama kelionė po istorijos labirintus, ukrainietiškos kultūros ir tradicijų pažinimas, neįtikėtini nuotykiai ir šimtai nuostabiausių įspūdžių – visa tai laukia Ukrainos sostinėje Kijeve! Tai įvairovės ir senųjų tradicijų miestas. Jame nuostabiai įsipina amžių patirtis ir modernus gyvenimo ritmas. Kijevas nuo seno yra visos Ukrainos kultūros, prekybos, mokslo ir meno centras. Čia gimė ir augo visame pasaulyje garsūs kūrėjai bei istorijos herojai. Tai yra miestas, kurį aplankyti turėtų kiekvienas Lietuvoje gyvenantis žmogus, nes Kijevas kadaise priklausė Lietuvos Didžiajai Kunigaikštystei. Tad ženkite protėvių žeme ir pažinkite neįtikėtiną krašto istoriją šiame milijoniniame mieste. Juk tai padaryti be galo lengva, nes lėktuvų bilietai į Kijevą džiugina žemų kainų pasiūlymais. Skrydžiai vykdomi taip dažnai, kad keliauti galite nors ir kas savaitę! Pigios kelionės į Kijevą –mėgstamas pasirinkimas. Tarp Lietuvoje gyvenančių žmonių ši atostogų kryptis – tikras hitas, todėl dažnai pasitaiko akcijų ir nuolaidų. Puikus būdas sutaupyti: paskutinės minutės kelionė į Kijevą. Kai pasiūloma tokio tipo išvyka, skrydžių kainos tampa juokingai žemos. Taigi išlikite budrūs ir sekite oro linijų skelbiamas naujienas. Būkite praktiški ir sumanūs keliautojai ir pažinkite žavingą Kijevą!