Skrydžiai į Kijevą

Paskutinės minutės kelionės į Kijevą

Artėja atostogos, bet rinktis norimą kelionės kryptį – tikras vargas? Nieko nuostabaus, kai keliavimo galimybės šiais laikais beribės, o pamatyti norisi kiekvieną pasaulio kampelį. Bet siūlome ilgai negalvoti ir rinktis atostogas Ukrainos sostinėje Kijeve! Tai yra puikus miestas. Jame turėsite progą pažinti krašto kultūrą, susipažinti su Ukrainos istorijos pėdsakais, paragauti sočių ukrainietiškų valgių ir pramogauti nuo ryto iki vakaro! Tai yra nuostabi atostogų kryptis ištroškusiems įdomybių ir pramogų. Kijevas yra milžiniškas ir gali pasiūlyti daugybę neįtikėtinai smagių veiklos variantų. Bet ką daryti, jei didžiausius traukos objektus aplankėte, o išvyka vis dar tęsiasi? Mes turime šaunų pasiūlymą – neįprastos Kijevo vietos! Tai yra gera proga pažinti miestą iš kitos, kiek neįprastos pusės. Todėl būtinai aplankykite toliau išvardytas įdomias vietas Kijeve.

Įdomios vietos Kijeve:

  • Nereikalingų daiktų muziejus – skamba keistai? Ši vieta buvo įkurta dar 1943 metais. Tik tuo metu tai buvo perdirbimo gamykla. Kijevo gyventojai nešdavo nereikalingus daiktus. Taip laikui bėgant, jie tapo antikvarinėmis vertybėmis. Čia galima pamatyti sovietmečio laikais naudotų namų apyvokos daiktų, fotoaparatų, drabužių bei kitas įdomybes.

  • Korupcijos muziejus – ši intriguojanti vieta yra įrengta simboliniame name – buvusio Ukrainos prezidento Viktoro Janukovyčiaus rezidencijoje. Buvęs prezidentas iššvaistė neįtikėtinas pinigų sumas. Visai tai matyti atvėrus muziejaus duris: prabangūs baldai ir dekoracijos, retų ir brangių daiktų kolekcijos, egzotinių gyvūnų iškamšos ir dar daugelis kitų nešvariai įsigytų rakandų.

  • Lysá hora – mėgstate paslaptingas ir istorijomis apipintas vietas? Tada ši kalva jus sužavės. Nuo seno sklando kalbos, kad čia renkasi raganos ir velniai, o tada jie atlieka apeigas. Net jei netikite pasakomis, Lysá hora sužavės. Kalva išliko beveik nepakitusi net kelis tūkstančius metų.

Veiklos ir pramogų Kijeve tikrai nestigs. Taigi griebkite pigius lėktuvų bilietus ir pradėkite savo kelionę. Na, o kaip nekeliauti, kai skrydžiai į Kijevą stebina juokingai žemomis kainomis. Be to, dažnai pasitaiko paskutinės minutės kelionių, tokiu atveju bilietai būna stebinančiai pigūs!

Lėktuvų bilietai į Kijevą

Pasakiško grožio Kijevo Pečorų vienuolynas, spalvingas Sofijos soboras, didingi Aukso vartai... Dangaus skliautus primenantis Michailovskio auksinių kupolų soboras bei daugelis kitų kvapą gniaužiančių vietų laukia jūsų, jei nuspręsite aplankyti žavingą Kijevą... Griebkite pigius lėktuvų bilietus į šį istorijos ir išskirtinės architektūros miestą ir leiskitės į nepamirštamus nuotykius! Skrydžiai į Kijevą beveik visus metus išlieka pigūs. Jei bilietus įsigysite tada, kai bus likusi bent pusė metų iki planuojamos išvykos, sutaupysite dar daugiau! Be to, ne tik kelionės į Kijevą pigios, bet ir pačiam mieste pasijusite lyg karaliai. Kainos čia apie 40 % žemesnės negu Lietuvoje! Skamba gerai? Tada nieko nelaukite ir pradėkite planuoti svajonių atostogas. Įsivaizduokite save žengiančius tūkstančius metų menančiomis gatvėmis, besimėgaujančius saulės spinduliais dešimtyse žaliųjų parkų ar miesto sodų ir tyrinėjančius pasakiško grožio pastatus bei istorinius monumentus. O kur dar neįtikėtinai skanus ukrainietiškas maistas! Tikrai verta pamiršti dietas, nes ukrainietiški barščiai, Kijevo kotletai, bulviniai blynai su riebiais padažais ir lašinukai bus pagrindinis atostogų racionas. Bet kam sukti galvą dėl papildomų kilogramų, kai jums atostogos!

Pigūs skrydžiai į Kijevą

Planuojate išvyką į Kijevą? Skamba šauniai! Tai yra pasakiško grožio miestas, apipintas tūkstančius metų besitęsiančia istorija, išraizgytas senomis gatvėmis bei žaliuojančiais parkais. Jo panoramą puošia daugybė auksinių stogų ir įvairiausiomis spalvomis išdailintų pastatų. Jei ruošiatės atostogoms Kijeve, pažadame, kad liksite sužavėti, o geros emocijos liesis per kraštus! Čia turėsite neįkainojamą progą pažinti Ukrainos kultūrą, pamatyti vienus iš įspūdingiausių soborų ir kitus stačiatikybės simbolius bei išbandyti tikrus Kijevo kotletus! Skamba puikiai, todėl nieko nelaukite ir pradėkite krautis lagaminus. Prieš pradedant planuoti išvyką, reikia pasirūpinti pigiais lėktuvų bilietais. Tai labai paprasta, nes kelionės į Kijevą be galo populiarios. Dėl to ir pigūs skrydžiai į Kijevą pasitaiko dažnai! Išsirinkite norimą datą ir griebkite šaunius pasiūlymus. Jei esate užkietėję keliautojai ir atidžiai sekate oro linijų skelbiamas naujienas, tikėtina, kad rasite paskutinės minutės akcijas. Pasitaikius tokio tipo pasiūlymui, kainos būna juokingai žemos!