Kijevo oro uostai

Kijevas garsėja kaip ne tik Ukrainos šalies sostine, bet ir nepaprastai įdomiais, seną menančiais lankytinais objektais, kurie įdomus kiekvienam istorijos mėgėjui. Ukrainos sostinė kasmet sulaukia daugybę pažinti šalį ir miestą besidominčių turistų, kuriems laikas Ukrainoje neprailgsta. Pigūs lėktuvo bilietai į Kijevą leidžia greitai ir patikimai atvykti Ukrainos didžiausio miesto link ir sukurti savo atostogoms nepaprasto žavesio. Atostogos Kijeve su šeima ir draugais taps nepamirštamomis, jei tik panorėsite! Sutaupykite papildomų lėšų savo kelionėje po Kijevą planams įgyvendinti ir pažinkite šį miestą artimiau! Turizmas Kijeve išvystytas puikiai, todėl vykite šalin rūpesčius dėl kelionės ypatumų – turizmo centruose dirbantis profesionalus kolektyvas pasiruošęs padėti kiekvienam turistui!

Kijevo tarptautinis Zhulhany oro uostas

Kijevo tarptautinis oro uostas įsikūręs visai netoli Kijevo miesto centro – vos 9 km nuo pagrindinės Kijevo miesto aikštės lengvai pasiekiamas autobusu ar taksi, kurių kainos tikrai nesikandžioja! Keliauti į Kijevo tarptautinį oro uostą labai patogu – klientų aptarnavimo kokybė čia dirbančiam personalui yra be galo svarbus faktorius, todėl turistai turėdami klausimų gali drąsiai kreiptis į čia dirbantį darbuotoją.

Pigūs skrydžiai Vilnius-Kijevas ir Kaunas-Kijevas vykdomi gana dažnai, todėl sekdami lėktuvų bilietų informaciją galite atrasti sau tinkamą variantą. Atskridus į Kijevo tarptautinį oro uostą jauskitės saugūs – kaip ir visuose šalių svarbiuose oro uostuose keleivių saugumu ir jų bagažu yra atidžiai rūpinamasi.

Pagal aptarnaujamų klientų skaičių ir skrydžių kokybę, šis oro uostas yra antras pagal dydį Ukrainos šalyje esančių oro uostų, pelnęs ne vieną apdovanojimą. Šiame, Kijevo tarptautiniame oro uoste yra trys aptarnaujantys terminalai. Jame veikia nemažai kavinių ir restoranų, kurie jaukiai priims keliaujančius Ukrainos svečius.

Kijevo tarptautinio oro uosto adresas: Medova St, 2, Kyiv, Ukraina, 02000