Paskutinė minutė Kijeve

Kijevas – didžiausias Ukrainos šalies miestas, jos sostinė ir traukos objektas. Ukrainos sostinė yra nuostabi vieta susikurti savo atostogas keliaujant su savo šeima ir draugais. Ką veikti čia tikrai rasite – lankykitės miesto lankytinose vietose, stebėkite besikeičiančią architektūrą, pailsėkite miesto parkuose, o vakare dienos įspūdžius aptarkite aukštu lygiu pasižyminčiuose vietos restoranuose. Būkite atviri pasiūlymams kelionės Kijeve metu – čia galite ne tik puikiai praleisti laiką, bet ir susipažinti su įdomiais vietiniais gyventojais, kurie turi ką papasakoti apie įstabią Ukrainos sostinę – Kijevą!

Paskutinė minute į Kijevą

Skrydžiai į Kijevą iš Lietuvos vykdomi labai dažnai – pigių oro linijų bendrovės trokšta, kad Kijevą aplankytų kiekvienas norintis susipažinti su Ukrainos kultūra ir tradicijomis. Atvykę į Kijevo tarptautinį oro uostą, griebkite savo jau paruoštą lankytinų vietų sąrašą ir žemėlapį, jo jums tikrai prireiks kelionėje po Kijevą metu. Nepasirūpinote žemėlapiu iš anksto? Ne bėda! Turizmo industrija Kijeve puikiai išvystyta, todėl užsukus į pirmą pasitaikiusį turizmo centrą rasite čia malonius, visada padėti pasiruošusius darbuotojus, kurie jums pasiūlys Kijevo miesto žemėlapį. Pigūs lėktuvo bilietai į Kijevą iš Lietuvos – kelionės po Kijevą plano pradžia. Paskutinės minutės bilietai neretai būna gana brangūs, bet įsigijus skrydžio bilietus penkis-šešis mėnesius prieš galima pasidžiaugti tikrai nebrangiu laimikiu!

Keliaukite į Kijevą su savo šeima ir draugais – puikių atostogų garantas artimiausių žmonių apsuptyje. Pasirūpinkite savo kelionės planu anksčiau, nakvynės kainos, rezervavus vietas keliais mėnesiais anksčiau gali būti netikėtai žemesnės nei patys pagalvojote! Kainos Ukrainoje nesikandžioja, o pradėjus kurti atostogų Kijeve planus anksčiau jums gali sutaupyti nemažai lėšų, kurias galite panaudoti kitam, išsvajotam lėktuvo bilietui!