Pigūs skrydžiai į Kijevą

Ukrainos sostinė Kijevas laukia kiekvieno išsiilgusio kelionės jausmo. Tai populiari kryptis tarp turistų, trokštančių pažinti Ukrainos tradicijas ir kultūrą. Nesvarbu ar vykstate pažintinei kelionei, ar poilsinei – Kijeve praleistas laikas neprailgs, o lankytinų vietų gausa nuspalvins jūsų kelionės žemėlapį įvairiausiomis spalvomis. Keliaukite į Kijevą drauge su savo šeima – kelionės metu praleistas laikas kartu pats geriausias! Jo metu ne tik sustiprinamas tarpusavio ryšys, bet ir skiriamas dėmesys artimiausiam žmogui yra labai svarbus! Pigūs skrydžiai iš Lietuvos į Kijevą prieinami kiekvienam, tereikia tik panorėti ir lėktuvo bilietas jau jūsų kišenėje!

Pigūs skrydžiai į Kijevą

Skrydžiai Vilnius-Kijevas vykdomi net kelis kartus per savaitę. Pigių oro linijų bendrovių iniciatyva šie tiesioginiai skrydžiai gana dažnas atvejis paieškos platformose, todėl keliauti į Kijevą gali kiekvienas! Skrydis į Kijevą iš Vilniaus yra trumpas ir malonus, kadangi atstumas nuo Lietuvos iki Kijevo nėra didelis.

Skrydžiai Kaunas-Kijevas taip pat vykdomi gana dažnai. Dažniau pasitaikančių tiesioginių skrydžių iš Lietuvos į Kijevą yra iš Vilniaus oro uosto, bet lėktuvo bilietų paieškos sistemose galite atrasti tiesioginių skrydžių ir iš Kauno. Pigūs lėktuvo bilietai Kaunas-Kijevas, be persėdimų trunka vos 1 val. 20 min., tad skrydis nebus varginantis, o ir Kijevą pasieksite labai greitai.

Sekantiems paskutinės minutės bilietų pasiūlymus gera žinia! Oro linijų bendrovės neretai taiko paskutinės minutės akcijas, sudarydamos sąlygas spontaniškų atostogų įgyvendinimui. Jei jums adrenalino jausmas nesvetimas, galite planuoti tokias atostogas ir jūs! Tiesa, visada geriausia pagalvoti apie viską anksčiau – nakvynė neretai kainuoja gana brangiai jei vieta rezervuojama likus dienai ar kelioms valandomis. Norintiems sutaupyti ir išvengti papildomų išlaidų siūlome planuoti savo atostogų laiką anksčiau!